Zapraszamy pn-pt 10-18 i soboty 10-14 do salonu sprzedaży i serwisu zegarków ul Anielewicza 2 , 00-157 Warszawa tel : 882049064

Szanowni Klienci, jesteśmy na urlopie od 31 lipca do 16 sierpnia.

Diagnostyka zegarków

Każdy zegarek przyjęty do naprawy przechodzi badanie diagnostyczne celem określenia jego parametrów pracy. Na podstawie wyników tego badania powiadamiamy klienta o zakresie napraw, jakie będą niezbędne do przywrócenia standardowych parametrów pracy zegarka. Drobne naprawy korekcyjne pracy wykonujemy na miejscu, między innymi odmagnesowanie, sprawdzenie szczelności czy wymianę baterii w zegarku. Dopiero po diagnostyce i decyzji klienta przystępujemy do prac, które dzielą się na naprawy częściowe i pełne przeglądy serwisowe.

Diagnostykę zegarka warto wykonać w przypadku ewidentnych problemów z jego działaniem – braku precyzji w odmierzaniu czasu lub gdy wskazówki chwilami przestają się poruszać. Jednak raz na kilka lat także warto odwiedzić punkt diagnostyki zegarków, nawet jeśli urządzenie nie sprawia żadnych problemów. Niektóre elementy podlegają bowiem nieuchronnemu, choć powolnemu, zużyciu. Fachowa ocena pozwoli na ich ewentualną wymianę lub naprawę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

scroll