Zapraszamy pn-pt 10-18, sob 10-14 , zegarki Omega, Longines, Rado, Certina, Blancpain, Breguet, Tissot - firma W. Zaleski 1957 , ul.Anielewicza 2 , 00-157 Warszawa tel : +48 882049064 .

Naprawy częściowe

Są to naprawy dotyczące szczelności zegarka – wymiana wodoszczelnych części (uszczelek, koronki, przycisków itp.), regulacja dokładności zegarka mechanicznego, profesjonalne ultradźwiękowe czyszczenie bransolety i koperty oraz kontrola działania.

Pełen przegląd serwisowy

Kontrola wodoszczelności, wymiana wodoszczelnych części, wymiana baterii lub akumulatora (jeżeli dotyczy), demontaż, czyszczenie, smarowanie mechanizmu, wymiana zużytych części mechanizmu lub całego mechanizmu, regulacja dokładności chodu, kalibracja i kontrola działania, profesjonalne ultradźwiękowe czyszczenie koperty i bransolety lub opcjonalnie w zależności od zużycia koperty i bransolety za zgodą klienta polerujemy zegarek mechanicznie.

Wymiana baterii/akumulatorka w zegarku

Pomimo, że zegarki szwajcarskie posiadają mechanizmy o wysokiej żywotności źródeł zasilania, żadna bateria nie jest wieczna. W przypadku zegarków kwarcowych wymiana baterii jest jednym z podstawowych elementów prac związanych z odnowieniem zegarka. Proces ten wydaje się prosty, jednak decydując się na samodzielną wymianę baterii, można trwale uszkodzić urządzenie. Nasi specjaliści odpowiednio dobiorą baterię do modelu zegarka, a także zadbają o jej właściwe zamontowanie i szczelność obudowy po wymianie. Podczas wymiany baterii sprawdzana jest szczelność zegarka i pobór mocy, żeby określić zużycie energii i stan mechanizmu napędzającego. Akumulatorki znajdujące się w zegarkach z mechanizmem automatycznym, również wymagają okresowej wymiany.

scroll