W miesiącach lipiec i sierpień salon oraz serwis są w soboty nieczynne, Od 2 do 14 sierpnia nie pracujemy - mamy przerwę urlopową - przepraszamy za utrudnienia.. Wszystkie zegarki w sprzedaży są nowe z gwarancja producenta. Serwisujemy, polerujemy i odświeżamy szwajcarskie zegarki. Zapraszamy.

Przegląd Częściowy, Pełen Przegląd, Wymiana Baterii

Naprawy częściowe

Są to naprawy dotyczące szczelności zegarka – wymiana wodoszczelnych części (uszczelek, koronki, przycisków itp.) , regulacja dokładności zegarka mechanicznego, profesjonalne ultradźwiękowe czyszczenie bransolety i koperty.oraz kontrola działania.

Pełen Przegląd Serwisowy

Kontrola wodoszczelności, Wymiana wodoszczelnych części, Wymiana baterii lub akumulatora (jeżeli dotyczy), Demontaż, czyszczenie, smarowanie mechanizmu, Wymiana zużytych części mechanizmu lub całego mechanizmu, Regulacja dokładności chodu , Kalibracja i kontrola działania, Profesjonalne ultradźwiękowe czyszczenie koperty i bransolety lub opcjonalnie w zależności od zużycia koperty i bransolety za zgodą klienta polerujemy mechanicznie zegarek .

Wymiana Baterii/Akumulatorka

Podczas wymiany baterii sprawdzana jest szczelność zegarka i pobór mocy, żeby określić zużycie energii i stan mechanizmu napędzającego.